SON DAKİKA
reklam
reklam

Banner Tasarım

Spor, Web Tasarım

Alan Adı Tecili Domain

Alan Adı Tecili Domain, Spor, Web Tasarım

Logo Tasarım

Spor, Web Tasarım

Web Tasarımcı

Spor, Web Tasarım, web yazılımcı

Kozan’da Tema gönüllülerine iletişim semineri ve çevre yürüyüşü

Bu haber 03 Haziran 2017 - 4:38 'de eklendi ve 89 kez görüntülendi.

Seminerin ardından Kozan Kent Konseyi tarafından organize edilen çevre yürüyüşüne destek verildi.

Adana Tema İl Temsilciliğinin katkıları ile Kozan Tema Vakfı tarafından organize edilen etkinlikte Gelişim Enstitüsü Kurucusu ve Profesyonel Koç Gülşah Şişman tarafından Tema gönüllülerine seminer verildi. Kozan Ticaret Odası Toplantı Salonunda gerçekleştirilen seminere Kozan Tema gönüllüleri katıldı. Seminerde insanlar arası ilişkilerde sağlıklı iletişimin kurmanın önemi ve yöntemleri anlatıldı.

Tema İlçe Sorumlusu Derya Deniz. “Teknolojinin son hızla ilerlediği çağımızda insanlar arasında diyalog kopukluklarının da arttığına üzülerek şahit oluyoruz. Bu diyalog kopuklukları da haliyle birçok soruna sebep oluyorlar. Bugün düzenlenen seminerle Profesyonel Koç Gülşah Şişman tarafından insanlar arası iletişimde yaşanan sorunlar ve bunların nasıl üstesinden gelinerek sağlıklı ilişkiler kurulabileceğinin basit yolları hakkında bilgilendirildik. Bu seminerin gerçekleşmesini sağlayan Adana Tema İl Temsilciliğimize, temsilci yardımcımız Serpil Gümürdülü Çiçek hanıma, sunumu yapan Gülşah Şişman hanıma, katılımcı arkadaşlarımıza ve toplantı salonunu kullandıran Kozan Ticaret Odası Başkanı Mustafa Kandemir ve Ticaret Odası personellerine teşekkür ederiz” dedi.

Seminer sonrası Tema gönüllüleri, Kozan Kent Konseyi organizasyonu ile gerçekleşen Çevre Yürüyüşüne katıldılar. Tema Vakfı gönüllüsü minik öğrenciler de ellerinde taşıdıkları pankartlar ile çevre temizliğine önem verilmesi gerektiğini kaydettiler.

PİYASALARDA SON DURUM

 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

EN ÇOK KAZANANLAR

  EN ÇOK KAYBEDENLER

   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER

    BUGÜN 1000TL NE OLDU?

    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN